۱۴۰۰ دوشنبه ۳۱ خرداد
FA
دانشگاه اصفهان
ديدارمسئولين ارشد آژانس سازمان ملل با رييس دانشگاه اصفهان
خانم دكتر ميا ميكيچ و آقاي هام نمايندگان كميسيون اجتماعي و اقتصادي آسيا و اقيانوسيه سازمان مل (ESCAP) با رييس دانشگاه اصفهان ديدار و گفتگو و بر تحكيم روابط في مابين تاكيد نمودند.

خانم دكتر ميا ميكيچ و آقاي هام نمايندگان كميسيون اجتماعي و اقتصادي آسيا و اقيانوسيه سازمان مل  (ESCAP) با رييس دانشگاه اصفهان ديدار و گفتگو و بر تحكيم روابط في مابين تاكيد نمودند.

به گزارش وب سايت خبري uinews خانم دكتر ميا ميكيچ مدير كمسيون اجتماعي و اقتصادي آسيا و اقيانوسيه سازمان ملل (ESCAP) و شبكه آموزش و پژوهش در زمينه تجارت آسيا – اقيانوسيه (ARTNeT) به همراه آقاي هونگجو هام (Hongjoo Hahm) مسئول كميسارياي سازمان ملل ضمن بازديد از دانشگاه اصفهان  با دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه ديدار و گفتگو نمودند.

شايان ذكر است در اين ديدار دكتر طالبي به بيان زمينه ها و ظرفيت هاي همكاري دانشگاه اصفهان با سازمان ملل پرداخت و كنفرانس اقتصادي توسعه پايدار و همكاري هاي منطقه اي را فرصتي مناسب براي شروع همكاري هاي علمي دانشگاه و اين مراكز پژوهشي اعلام نمود.

 وي همچنين ضمن معرفي دانشگاه اصفهان به عنوان يكي از دانشگاه هاي برتر كشور، به داير بودن قطب علمي اقتصاد بين الملل اين دانشگاه اشاره و از تحكيم روابط دانشگاه با سازمان ملل استقبال و بر توسعه اين روابط تاكيد نمود. 

براي مطالعه اين خبر بر روي لينك كليك نماييد 
تاریخ:
1398/03/20
تعداد بازدید:
1078
منبع:
Powered by DorsaPortal